Pakum Sp. z o.o.

Produkcja Laminatów

Pakum Sp. z o.o. Specjalizuje się w produkcji laminatów. Produkowane przez naszą firmę wyroby tworzone są z markowych materiałów, wytwarzanych przez znane i cenione firmy. To właśnie zapewnia naszym produktom wysoką jakość i trwałość w ich użytkowaniu.

Olbrzymie możliwości produkcyjne naszej spółki oraz wieloletnie doświadczenie naszych pracowników gwarantują spełnienie wszelkich wymogów naszych Klientów.

Na zamówienie Klienta możemy również wykonać, na bazie przekazanych nam projektów, indywidualne modele oraz formy do produkcji. Gwarantujemy wysoką jakość techniczną, krótkie terminy realizacji oraz solidność wykonania.

Produkcja laminatów odbywa się w przeznaczonych specjalnie do tego celu halach produkcyjnych wyposażonych w systemy kontroli temperatury oraz wilgotności powietrza jak również systemy wentylacji i odciągania kurzu. Właściwe warunki produkcji są niezbędne do uzyskania właściwej jakości laminatu.

Całość produkcji nadzorowana jest przez kontrolerów jakości, którzy działają w oparciu o procedury zbliżone do wymogów ISO 9001.

Dla ułatwienia kontaktów z naszymi zagranicznymi partnerami stworzyliśmy zespół pracowników komunikujących się w języku angielskim. Produkcja Laminatów Powrót

Zobacz, co możemy Ci zaoferować