Polski English

O nas

Thumbnail

Nasza firma powstała w 2011 roku w związku z rosnącym potrzebowaniem klientów na opakowania wysokiej jakości. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników związane z drukiem i projektowaniem opakowań przekłada się na dziesiątki zadowolonych klientów i setki wykonanych profesjonalnie zleceń. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie opakowań giętkich, półproduktów do produkcji torebek i laminatów - od pomysłu poprzez realizację aż do finalnego produktu. Pomagamy w projekcie opakowań i doborze materiałów.

Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego w województwie lubuskim. Przez lata naszej działalności udało się nam pozyskać zaufanie klientów w kraju i za granicą. 

NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Jesteśmy jedynym producentem laminatów wybiórczych w Polsce. Budowane z nich opakowania mają tzw. okienka. Wprowadzone przez nas rozwiązania technologiczne stały się wzorem dla naszej krajowej i zagranicznej konkurencji oraz są synonimem najwyższej jakości.

Zaufanie naszych klientów zdobywamy poprzez:

  • oferowanie wyjątkowo wysokiej jakości naszych produktów,
  • gwarancję trwałości naszych opakowań,
  • szybką realizację zamówień,
  • stały kontakt z klientem podczas realizacji zamówienia, od projektu to finalnego produktu,
  • relizację dużych i mniejszych zamówień,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie orefowanych produktów,
  • gwarancję konkurencyjnych cen.

PRODUKUJEMY LAMINATY I OPAKOWANIA

Grupa Pakum Sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją laminatów, laminatów wybiórczych i opakowań. Produkowane przez nasza firmę wyroby tworzone są z markowych materiałów wytwarzanych przez znane i cenione firmy. To właśnie zapewnia naszym produktom wysoką jakość i trwałość w ich użytkowaniu.

Olbrzymie możliwości produkcyjne naszej spółki oraz wieloletnie doświadczenie naszych pracowników gwarantują spełnienie wszelkich wymogów naszych klientów.

Na zamówienie klienta możemy również, na bazie przekazanych nam projektów, wykonać indywidualne modele oraz formy do produkcji. Gwarantujemy wysoką jakośc techniczną, krótkie terminy realizacji oraz solidność wykonania.

Produkcja laminatów odbywa się w przeznaczonej do tego celu hali produkcyjnej wyposażonej w systemy kontroli temperatury oraz wilogotności powietrza jak również systemy wentylacji i odciągania kurzu. Włąsciwe warunki produkcji są niezbędne do uzyskania właściwej jakości laminatu.

Całość produkcji nadzorowana jest przez zespół naszych kontrolerów jakości, którzy działają w oparciu o procedury zgodne z wymaganiami ISO 9001.